Принт версія
архів

Події

 • 16.02.2009

  "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

 • 30.01.2009

  ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.


Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini
дізнатися більше

Наша спеціалізація

CTR Group - це Компанія, основною діяльністю якої є реалізація проектів, направлених на оптимізацію бізнес - процесів підприємств

Ми маємо великий досвід в реалізації наступних проектів:

 • Впровадження бережливого виробництва

  Бережливе виробництво – технологія, націлена на скорочення часу виконання замовлення, це набір методів і інструментів, постійне використання яких дозволяє досягти максимальної ефективності виробництва. 

 • Підвищення ефективності виробництва

  Мета проекту – забезпечити одноразовий ривок підприємства або окремого структурного підрозділу у напрямі поліпшення операційних показників бізнесу за рахунок вивільнення прихованого потенціалу підвищення ефективності, закладеного в процесах і працівниках підприємства. 

 • Побудова проектного офісу компанії

  Цілі проекту – створення ефективної системи управління проектами на основі методології і стандартів PMI, створення організаційної структури і формування професійної команди проектних менеджерів.

 • Проект з оптимізації діяльності в закупівлях

  Проект направлений на підвищення ефективності системи постачання, збільшення прозорості і керованості процесу закупівель, створення необхідної оргструктури Служби закупівель з оптимальною кількістю співробітників і як наслідок, підвищення прибутковості всього Бізнесу.

 • Проект з енергозбереження

  Мета проекту – розробка програми енергозбереження підприємства, направленої на скорочення фінансових витрат на енергоносії і надання портфеля практичних рекомендацій по впровадженню.

Курси валют НБУ

на 17.01.19

весь перелік

Глосарій

Five S, 5S - (П'ять С, 5С) - п'ять взаємозв'язаних принципів організації робочого місця, що дозволяють досягти максимально можливого порядку, ефективності і дисципліни на робочому місці. Утворено від японських слів, що починаються на букву «S», - seiri, seiton, seiso, seiketsu, і shituke і адаптовано до англійських еквівалентів sort, straighten, scrub, systematize, and standardize.
 
Rambler's Top100