Принт версія
 
архів

Події

  • 16.02.2009

    "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

  • 30.01.2009

    ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.


Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini

Про компанію

- консалтингова Компанія, основною діяльністю якої є виробничий консалтинг і підвищення ефективності бізнес-процесів підприємств.

Наша команда – співтовариство професіоналів що використовують комплексний підхід для поліпшення результатів діяльності Вашої організації - реалізацію проектів, направлених на вдосконалення бізнесу, проведення відкритих і корпоративних тренінгів, підбір і розвиток персоналу, багаторівневу інформаційну і консультаційну підтримку Компанії, з якою ми працюємо.

Наша мета – допомогти Вам побачити, розкрити і реалізувати внутрішній потенціал підвищення ефективності Компанії, поліпшити результати бізнесу шляхом перетворень всередині підприємства. Працюючи з подібними проектами ми змінили свій погляд на можливості вдосконалення і хочемо допомогти іншим прийти до цих змін. Для нас успіх – поліпшення Ваших результатів.

В своїй роботі ми використовуємо кращі досягнення в області вдосконалення бізнес-процесів: концепції Кайдзен і виробничої системи Toyota (TPS), методи і інструменти Бережливого виробництва (Lean production), Проектного менеджменту, Теорії обмежень (ТОС) і Шести сигм, впровадження яких забезпечує постійне і стійке зростання ефективності будь-якої організації.

В своїй роботі ми керуємося наступними принципами:

Ефективність:


Ми займаємося лише тими проектами, які принесуть економічну вигоду нашим Клієнтам і підвищать ефективність роботи Вашої компанії, яку ми вимірюємо як поліпшення кінцевих показників.

Вибудовування довгострокових стосунків

Ми орієнтовані на вибудовування довгострокової партнерської взаємодії з нашими Клієнтами і реалізуємо цей принцип, забезпечуючи Вас багаторівневою інформаційною підтримкою і консультаційною допомогою на протязі всього співробітництва.

Індивідуальність:

Ми розуміємо, що потреби кожної Компанії індивідуальні. Процес нашої роботи, впродовж всього циклу, розроблений з врахуванням надання спеціальних рішень, що враховують індивідуальні вимоги. Наші консультанти використовують лише ті методи і інструменти, які принесуть максимальну вигоду Вашій організації.

Інформація:

Наші партнери у будь-який момент можуть отримати найповнішу і достовірнішу інформацію про проект, заходи, терміни і етапи його виконання, інформацію про консультантів і робочу групу, дізнатися більше про послуги і методи роботи нашої компанії.

Постійний розвиток

Ми постійно працюємо над підвищенням професійного рівня співробітників Компанії, з якою працюємо, прагнучи поширювати максимальну кількість знань і залучаючи до роботи над поліпшеннями представників всіх рівнів організації, що робить процес перетворень у Вашій Компанії інтенсивнішим.

Конфіденційність:

Ми гарантуємо дотримання повної конфіденційності нашим клієнтам. Нерозголошування інформації, отриманої в процесі роботи, чесність і прозорість взаємовідносин - це застава надійного і довгострокового партнерства.

Об'єктивність:

Ми концентруємося на підвищенні кінцевих результатів Компанії, з якою працюємо, поставивши її інтереси вище індивідуальних і зберігаючи незалежність думки, працюючи лише в тих напрямах, які створять справжню цінність для Клієнта.

 
Rambler's Top100