Принт версія
 
архів

Події

  • 16.02.2009

    "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

  • 30.01.2009

    ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.
Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini

Концепції

Одним зі своїх основних завдань ми бачимо поширення знань про можливості поліпшення роботи компанії, тому в цьому розділі ми надаємо інформацію про кращі концепції підвищення ефективності, які дозволяють впроваджувати нові методи роботи і добиватися стійких перетворень.

Сучасним компаніям потрібно формувати нову культуру, орієнтовану на постійне зростання ефективності, яка стимулює аналіз існуючих проблем, постійне вироблення пропозицій і безперервні поліпшення процесу.

Для досягнення подібних цілей максимально підходять методи, представлені тут – «безперервні поліпшення», «бережливе виробництво», «шість сигм» та інші. Дані методики мають багато загального - всі вони направлені на створення максимально ефективних виробничих систем, що постійно удосконалюються.

Ми не закликаємо використовувати в роботі одну певну концепцію, слідуючи її принципам від початку до кінця. На наш погляд максимальну ефективність від перетворень в компанії забезпечить індивідуальна виробнича система, створена з використанням найбільш відповідних інструментів, вибраних на основі аналізу всіх представлених концепцій, і адаптована для потреб конкретної компанії.

Концепції, з якими Ви можете ознайомитися в цьому розділі: 

• Бережливе виробництво (Lean Production);
• Кайдзен (Kaizen); 
• Теорія обмежень (Theory of Constraints, ТОС); 
• Шість сигм ( Six Sigma); 
• Бережливе виробництво + Шість сигм (Lean Six Sigma).
 
Rambler's Top100