Принт версія
 
архів

Події

  • 16.02.2009

    "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

  • 30.01.2009

    ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.

Рекомендована література Новинки
Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini

Бібліотека

В сучасному діловому світі самонавчання співробітників компанії є одним з її головних стратегічних ресурсів. З посиленням конкуренції зростає роль інтелектуального капіталу і вже не потрібно переконувати в необхідності читання ні керівників, ні підлеглих. Систематизована бібліотека може стати істотним інструментом підвищення професійного рівня і особового розвитку співробітників.

У цьому розділі ми рекомендуємо книги, які допомагають людям освоїти нові методи роботи, реалізувати себе в професійному і особистому плані, збільшити ефективність власної роботи і покращити показники компанії.

БІБЛІОТЕКА ЕФЕКТИВНОГО БІЗНЕСУ:Ми рекомендуємо:Новинки: 


 
Rambler's Top100