Принт версія
 
архів

Події

  • 16.02.2009

    "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

  • 30.01.2009

    ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.


Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini

Пошук та підбір персоналу

Розвиток і успішність Вашої компанії безпосередньо залежить від команди професіоналів, від конкретних людей, що є одним з найбільш перспективних чинників підвищення ефективності бізнесу. Для досягнення успіху будь-яка організація повинна мати найкращий людський капітал, тому ми розглядаємо завдання пошуку і підбору персоналу як окремий проект, який направлений на підвищення ефективності бізнесу і має конкретні індивідуальні цілі.

У цьому напрямі ми реалізуємо спільні проекти, залучаючи до роботи консультантів нашого партнера - компанії TZ Partners Ltd, яка займає лідируючі позиції в області управління людським капіталом. Професійний досвід і об'єктивність нашої команди в процесі роботи гарантують успішний результат навіть в найскладніших умовах пошуку і підбору персоналу.

Для надання кращого рішення відповідно до Ваших потреб, ми займаємося діагностикою для глибшого розуміння Вашого бізнесу, створюючи опис кожного проекту, і застосовуємо новітні інструменти в області управління людським капіталом.

Клієнт довіряє нашій всесторонній компетентності у сфері людських ресурсів і здатності зрозуміти їх бізнес в деталях. Тому на кожній стадії процесу підбору персоналу поєднуються найвищі професійні стандарти і рішення спеціально розроблені для Вас.

Наша мета досягти правильного балансу між часом і витратами без шкоди якості і встановити довгострокові партнерські взаємини з Вашою Компанією.

Ваші вигоди від залучення нашої компанії до роботи над проектом по персоналу:

- Ви отримуєте потрібну людину на потрібне місце

- Ви не витрачаєте час на багаточисельні інтерв'ю - всю первинну роботу по відбору ми проводимо самостійно; на Ваш розгляд надаються 1-3 кандидати, один з яких обов'язково підійде Вам

- Ми надаємо Вам максимально надійну і якісну інформацію про кандидата, а також консультуємо в питаннях проведення співбесіди з кандидатом, на підставі чого Вам легко буде прийняти рішення про найм

- На кожного кандидата ми встановлюємо гарантійний термін, в перебігу якого, в разі звільнення кандидата, ми зобов'язуємся провести безкоштовну заміну на конкурсній основі

- У перебігу всього процесу відбору і ухвалення рішень ми надаємо якісну консультантську підтримку

 
Rambler's Top100