Принт версія
 
архів

Події

 • 16.02.2009

  "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

 • 30.01.2009

  ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.


Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini

Проекти

У своїй консультаційній практиці ми використовуємо проектний підхід, який передбачає розробку рекомендацій всередині підприємства і забезпечує більш актуальні і об'єктивні рішення, що надаються в ході проекту.

Всі проекти, пропоновані нашою компанією, направлені на практичне поліпшення діяльності Вашого підприємства і приносять відчутний економічний ефект після впровадження.

У своїх проектах ми концентруємося на наступних напрямах:

- Підвищення ефективності виробництва

- Впровадження бережливого виробництва

- Побудова проектного офісу компанії

- Енергозбереження підприємства

- Оптимізація діяльності в закупівлях

Не дивлячись на різноманітність, наші проекти будуються на основі ключових етапів:

Передпроектна діагностика – наші консультанти оцінюють поточний стан функціональної області Вашої компанії, над якою належить працювати. Етап діагностики відбувається на підприємстві у форматі інтерв'ю з провідними керівниками і аналізу документів на протязі 1-2 робочих днів. Результат етапу – звіт по першому візиту, в якому відображаються наші висновки по поточному стану і бачення можливих шляхів підвищення ефективності.

Переговори – один з наших управляючих партнерів представляє керівникам компанії пропозицію про проведення проекту, в якому відображені напрями, поліпшення в яких принесуть максимальну вигоду Вашій компанії і конкретні підходи до роботи над цими напрямами.

Старт проекту – етап створення команди проекту, яка, як правило, складається з наших консультантів і співробітників Вашої компанії. На цьому етапі ми проводимо навчальні семінари для команди проекту і співробітників компанії, зацікавлених в результатах проекту. Ці заходи забезпечують надалі ефективну взаємодію і розуміння завдань всіма учасниками проекту.

Діагностика – команда проекту аналізує існуюче положення на підставі фактичних даних, визначає основні важелі підвищення ефективності і остаточні цілі проекту. Спільно із співробітниками компанії-клієнта розробляються гіпотези з поліпшення, які становлять базу для вироблення практичних рекомендацій.

Розробка рекомендацій – основний етап проекту, на протязі якого гіпотези з поліпшення перетворюються на практичні рекомендації, що дозволяють реалізувати потенціал підвищення ефективності і представлені у вигляді конкретного плану дій.

Впровадження - кінцеві результати проекту, як правило, безпосередньо залежать від правильно і ефективно виконаного етапу впровадження рекомендацій, впродовж якого затверджений план дій перетворюється на поліпшення бізнес-процесу, що дають очевидне і вагоме підвищення ефективності.

ПРОЕКТИ, ЩО РЕАЛІЗОВУЮТЬСЯ

 • Впровадження бережливого виробництва

  Бережливе виробництво – технологія, націлена на скорочення часу виконання замовлення, це набір методів і інструментів, постійне використання яких дозволяє досягти максимальної ефективності виробництва.  читати детальніше

 • Побудова проектного офісу компанії

  Цілі проекту – створення ефективної системи управління проектами на основі методології і стандартів PMI, створення організаційної структури і формування професійної команди проектних менеджерів. читати детальніше

 • Підвищення ефективності виробництва

  Мета проекту – забезпечити одноразовий ривок підприємства або окремого структурного підрозділу у напрямі поліпшення операційних показників бізнесу за рахунок вивільнення прихованого потенціалу підвищення ефективності, закладеного в процесах і працівниках підприємства. 
  читати детальніше

 • Проект з оптимізації діяльності в закупівлях

  Проект направлений на підвищення ефективності системи постачання, збільшення прозорості і керованості процесу закупівель, створення необхідної оргструктури Служби закупівель з оптимальною кількістю співробітників і як наслідок, підвищення прибутковості всього Бізнесу. читати детальніше

 • Проект з енергозбереження

  Мета проекту – розробка програми енергозбереження підприємства, направленої на скорочення фінансових витрат на енергоносії і надання портфеля практичних рекомендацій по впровадженню. читати детальніше

 
Rambler's Top100