Принт версія
 
архів

Події

  • 16.02.2009

    "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

  • 30.01.2009

    ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.

Відгуки по данній темі
Библіотека

Книги по темі

Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini

Підвищення ефективності виробництва

Мета проекту – забезпечити одноразовий ривок підприємства або окремого структурного підрозділу у напрямі поліпшення операційних показників бізнесу за рахунок вивільнення прихованого потенціалу підвищення ефективності, закладеного в процесах і працівниках підприємства.  

Практично працюючи над проектами підвищення ефективності виробництва, ми прийшли до висновку про доцільність використання окремих інструментів для розробки індивідуальної системи підвищення ефективності підприємства, впровадження якої має безперечну перевагу перед "сліпим" копіюванням однієї з популярних концепцій поліпшення підприємства.  

Індивідуально розробляючи методологію проведення проекту підвищення ефективності для конкретного підприємства, ми використовуємо кращий світовий досвід у сфері вдосконалення виробництва, вибираючи найбільш актуальні і корисні інструменти:


Найважливіший чинник успіху даного проекту - виявлення основних важелів підвищення ефективності для конкретного підприємства і подальша концентрація зусиль саме в цих напрямах.

Успішна реалізація подібного проекту створює основу для подальших поліпшень в компанії, будучи наочним прикладом і концентруючи практичний досвід роботи над поліпшеннями. 

Основне джерело зростання ефективності при реалізації проекту – вироблення великої кількості пропозицій, оцінка їх економічної ефективності і вибір для впровадження пропозицій, що забезпечують максимальний економічний ефект при мінімальних витратах на впровадження.

Принцип проведення проекту полягає в залученні як можна більшої кількості співробітників, що представляють різні рівні організації, в процес інтенсивного обміну інформацією і вироблення пропозицій, направлених на скорочення витрат, збільшення продуктивності і поліпшення якості продукції. 

Завдання команди проекту - надати в єдиному вигляді пакет найбільш ефективних пропозицій по поліпшенню виробничого процесу, який буде зрозумілий технічним фахівцям, фахівцям економічних служб та керівникам вищої ланки підприємства.

Гарантовані результати впровадження проекту:


Бережливе виробництво
(Lean production)

- аналіз дій з точки зору створення цінності для
споживача

- виявлення прихованих втрат виробництва

- орієнтація на скорочення часу виконання замовлення

- щонайширший набір інструментів підвищення ефективності
виробництва

Система Кайдзен і
виробнича система
Toyota (TPS)

- філософія безперервного вдосконалення компанії

- залучення до процесу поліпшень працівників всіх рівнів

- організація безперервної подачі ідей для покращення

Теорії обмежень (ТОС)

- концентрація організаційних ресурсів на усуненні
обмежень, які заважають компаніх повністю
реалізувати її потенціал

- дозволяє виявити найбільш ефективні важелі підвищення
ефективності

Шість сигм

- інструменти для досягнення необхідного рівня якості

- структурований і систематичний процес створення інфраструктури впровадження
- Зниження витрат на виробництво 

- Підвищення продуктивності 

- Скорочення втрат від браку 

- Скорочення простоїв устаткування

Замовити проект
 
Rambler's Top100